Materiały Biurowe dla Ciebie i Twojej Firmy
Home › O firmie

O firmie

City Biuro Sp. z o.o. Sp. k. istnieje na rynku od 2006 roku. Naszą firmę współtworzą młodzi, ambitni ludzie o wysokich kompetencjach, którzy są zawsze gotowi odpowiedzieć na Wasze pytania i znaleźć właściwe rozwiązanie. Nasza działalność od początku istnienia opierała się na najwyższej jakości obsłudze podmiotów gospodarczych i instytucji.

O wysokiej jakości naszych usług może świadczyć fakt, że zaopatrujemy firmy zarówno nadające certyfikaty ISO, jak i posiadające takie certyfikaty. W 2008 roku nasza firma otrzymała Certyfikat ISO 9001:14001, co miało korzystny wpływ na efektywność i jakość naszej pracy.

Branża w jakiej działamy charakteryzuje się ogromnym, wielotysięcznym asortymentem. Oferujemy pełen wachlarz produktów niezbędnych do codziennej pracy w biurze, które dostarczamy na miejsce zawsze na czas i w korzystnej cenie. Aby ułatwić Wam pracę, mamy do Waszej dyspozycji bezpłatny katalog produktów. Staramy się, aby w naszej ofercie nie zabrakło atrakcyjnych promocji, które systematycznie aktualizujemy.

Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie, jak i skłonni do negocjacji odnośnie rabatów. Czekamy na Wasze uwagi i propozycje, które przyczynią się do dalszego rozwoju i doskonalenia tego serwisu. Jednocześnie mamy nadzieję, że korzystanie z niego Was usatysfakcjonuje oraz usprawni naszą współpracę.